Marcin Dudek: dyrektor zarządzający Fundacji

Menedżer z kilkunastoletnim doświadczeniem zdobytym w czołowych organizacjach pozarządowych (Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce, WWF, Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji, OTOP). Od 2013 roku zarządza działalnością Czerwonych Nosków: przygotowuje strategie, zarządza zasobami, zbiera fundusze, inicjuje współpracę ze szpitalami, dba o wizerunek fundacji w Polsce i w Europie. Prywatnie wielbiciel gry na gitarze i rajdowych tricków samochodowych oraz górskich wycieczek. Nie potrafi żyć bez mocnej, czarnej kawy. Urodził się w roku 1977. Mniej więcej w tym samym czasie, kiedy odbył się ostatni regularny kurs Orient Expressu na trasie Paryż-Stambuł.

Iwona Żurawska: relacje z Darczyńcami, zarządzanie grantami

Absolwentka zarządzania na Uniwersytecie Warszawskim. Doświadczenie zdobywała w firmach: Polbank, Polkomtel, Infor. W fundacji pracuje od 2014 roku. Na co dzień uczy się od klownów żonglerki – datami, grafikami, szpitalami. Uwielbia tabelki i co tylko się da, wpisuje do Excela. Kocha dzieci, pelargonie i małe auta. Ale na przekór sobie jeździ jeepem. 

Maja Ziółkowska: media i współpraca z firmami

Absolwentka dziennikarstwa na Uniwerystecie Warszawskim. Pracowała w działach komunikacji i marketingu dla takich firm jak: Vattenfall, PGNiG, Samsung R&D Institute.
Dba o relacje fundacji z mediami, szpitalami i uczelniami. Tworzy artykuły, filmy i zdjęcia, zarządza stroną czerwonenoski.pl i social media. Do zespołu fundacji dołączyła z początkiem roku 2016. 

Jak mogę pomóc?

Polub nas!

 
 
Uśmiech pomaga chorym dzieciom!

CZERWONE NOSKI (Poland) > Misja Fundacji > Zespół Fundacji > 

Partner:

RED NOSES Clowndoctors International

Jak możesz pomóc?

Nr konta dla darczyńców

Bank Pekao SA:
89 1240 6292 1111 0010 5270 8472
25 1240 6003 1111 0010 7057 0983