Klub Przyjaciół Czerwonych Nosków

Naszych ambasadorów zachęcających do regularnej pomocy możesz spotkać m.in. w Warszawie i w Łodzi. Oferują oni pomoc w wypełnieniu formularza polecenia zapłaty.

Jako darczyńca nie musisz załatawiać żadnych formalności. Wystarczy Twoja dobra wola, dane osobowe i zgoda na obciążanie rachunku bankowego co miesiąc wybraną przez Ciebie kwotą. Dzięki temu, że zgodzisz się na taką formę regularnej pomocy, nasza fundacja może zorganizować więcej wizyt w szpitalach. Twoja hojność i otwarte serce to więcej rozbawionych dzieci! 

Dołącz do elitarnej grupy darczyńców - do Klubu Przyjaciół Czerwonych Nosków!

Nie martw się, jesli nie spotkałeś naszych ambasadorów.

Wystarczy wydrukować, wypełnić i przesłać załączony formularz polecenia zapłaty na adres Fundacji, deklarując regularne wsparcie dowolną kwotą.

Dziękujemy za okazane serce!

 

Ambas3.jpg

 

Odpowiedzi na najczęstsze pytania darczyńców:

1. Co to jest polecenie zapłaty?

To automatyczne obciążenie rachunku darczyńcy kwotą darowizny, którą darczyńca sam ustala. Następnie co miesiąc, ta ustalona kwota darowizny będzie przekazywana na konto bankowe fundacji (Bank Pekao SA). Usługa jest całkowicie bezpieczna i działa na takiej samej zasadzie jak polecenie zapłaty dla rachunków za media itp.

2. Kiedy z mojego konta zostanie pobrana pierwsza darowizna?

Pierwsza darowizna zostanie pobrana w momencie uruchomienia polecenia zapłaty. Ze względu na konieczność rejestracji usługi zarówno w banku darczyńcy, jak i w banku fundacji (Bank Pekao SA), proces ten może potrwać do 6 tygodni. Po uruchomieniu usługi polecenia zapłaty, darowizna będzie pobierana z konta raz w miesiącu, w ustalonym dniu.

3. Czy jeśli w jednym miesiącu na koncie nie ma środków, to w następnym zostanie pobrana podwójna kwota?

Nie, w każdym miesiącu dokonywane jest tylko jedno pobranie ustalonej kwoty. Natomiast zawsze można samodzielnie wpłacić brakującą darowiznę na konto fundacji.

4. Dlaczego na formularzu nie ma numeru konta Fundacji Czerwone Noski Klown w Szpitalu?

Na formularzu polecenia zapłaty potrzebny jest tylko numer rachunku bankowego darczyńcy. To fundacja rozpoczyna proces autoryzacji formularza, czyli wysyła do swojego banku oryginał polecenia zapłaty z podpisem darczyńcy. Dlatego numer rachunku fundacji nie jest potrzeby na formularzu.

5. Czy można zrezygnować z polecenia zapłaty?

Tak, w każdej chwili można zrezygnować z wpłacania darowizn. Wystarczy tylko skontaktować się z naszą fundacją telefonicznie lub e-mailowo i powiadomić o podjętej decyzji.

6. Czy można pomagać regularnie w inny sposób?

Oczywiście. Możesz przekazywać regularną pomoc na konto Fundacji:

- wykonując przelew na numer konta Fundacji:
89 1240 6292 1111 0010 5270 8472.

- wykonując szybki i bezpieczny przelew on-line.

Jednak polecenie zapłaty jest najwygodnieszym sposobem, który pozwala Ci pomagać bez konieczności pamiętania o tym każdego miesiąca. 

7. Czemu formularz wręczany przez ambasadorów różni się od tego do pobrania na stronie czerwonenoski.pl?

Formularz na naszej stronie jest maksymalnie uproszczony, abyś mógł wydrukować go w prosty sposób w domu. Formularze używane przez naszych ambasadorów mają postać druków samokopiujących. Bez względu na to, który formularz wypełnisz, Twoje dane są bezpieczne. Jeśli masz wątpliwości, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo.

Formularz ambasadora

Formularz www do samodzielnego druku

8. Czy darowiznę można odliczyć od podatku?

Tak! Dzięki temu, że jesteśmy organizacją pożytku publlicznego, można odliczać darowiznę od podatku. Wysokość odliczenia nie może przekroczyć 6% uzyskanego dochodu. Jeżeli darczyńca uzyskał np. dochód 55 000 zł odliczy maksymalnie 3 300 zł, jeśli jego dochód wyniósł 90 000 zł nie może odliczyć więcej niż 5 400 zł itp.

Więcej informacji

 

 

 

Jak mogę pomóc?

Polub nas!

 
 
Uśmiech pomaga chorym dzieciom!

CZERWONE NOSKI (Poland) > Możesz pomóc > Pomagaj z poleceniem zapłaty > 

Partner:

RED NOSES Clowndoctors International

Jak możesz pomóc?

Nr konta dla darczyńców

Bank Pekao SA:
89 1240 6292 1111 0010 5270 8472
25 1240 6003 1111 0010 7057 0983