Poszukujemy specjalisty ds. relacji z darczyńcami

W związku z rozwojem fundacji, poszukujemy specjalisty/specjalistki ds. relacji z darczyńcami.

Zatrudnienie na ½ etatu, umowa na czas określony – 3 miesiące

Miejsce pracy: Warszawa

 Wymagania:

- doskonała organizacja pracy oraz odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań

- bardzo dobre umiejętności interpersonalne

Zakres obowiązków:

- utrzymywanie komunikacji z darczyńcami (telefonicznej, emailowej, listownej)

- wsparcie działań administracyjnych i księgowych fundacji

- pomoc w organizacji szkoleń

- obsługa korespondencji

Gwarantowane:

- zatrudnienie na umowę o pracę na czas określony 3 miesiącew wymiarze ½ etatu

- praca w miłej atmosferze, z przyjaznym i kreatywnym zespołem

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie do 24 lutego zgłoszeń zawierających CV na adres: rekrutacja@czerwonenoski.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.

Jak mogę pomóc?

Polub nas!

Uśmiech pomaga chorym dzieciom!

CZERWONE NOSKI (Poland) > Praca >

Partner:

RED NOSES Clowndoctors International

Jak możesz pomóc?

Nr konta dla darczyńców

Bank Pekao SA:
89 1240 6292 1111 0010 5270 8472
25 1240 6003 1111 0010 7057 0983