Noskowa E-linia

Noskowa E-linia

Epidemia koronawirusa sprawiła, że duża część naszej codziennej aktywności przeniosła się do świata wirtualnego i dzięki temu możemy nadal być tam, gdzie jesteśmy potrzebni.

Jak umówić się na spotkanie z klownami?

Wystarczy wybrać pasujący termin w naszym kalendarzu rezerwacji  lub napisać do nas na Messengerzea my wyślemy istrukcje połączenia!

Nawiązując połączenie zawsze dzwonimy z myślą, że oto za chwilę spotkamy się z kimś bardzo ważnym. Tym samym, to dzieci stają się naszymi ekspertami, co niezwykle wpływa na ich poczucie własnej wartości - wykorzystując humor oddajemy im sprawczość i decyzyjność, co jest ogromnie istotne w czasie pandemii, gdy dookoła dzieją się rzeczy, na które nawet my, dorośli, nie do końca mamy wpływ. Teraz, niemal na każdej z wizyt zauważamy, jak dzieci stopniowo stają się coraz odważniejsze, śmielsze, pewniejsze siebie. 

Nieprzerwanie dbamy o pełen profesjonalizm naszych działań, dlatego nasi artyści przed rozpoczęciem spotkań na Noskowej E-Linii przechodzą specjalny cykl szkoleniowy. Musieliśmy nauczyć się nowych sposobów wchodzenia w interakcję z dziećmi i seniorami w nowej, wirtualnej odsłonie.

Zobaczcie jak wygladaja wirtualne spotkania z Czerwonymi Noskami!: