Twój 1% ma moc! Pomóż nam odczarowywać szpitalne sale!

Prosimy, przekaż 1% podatku Fundacji Czerwone Noski Klown w Szpitalu, a dzięki Tobie na twarzach dzieci przebywających w szpitalach, będzie mógł gościć uśmiech.

 To takie proste i nic nie kosztuje!


Jak przekazać 1%?

      ·         Sprawdź swój PIT online w serwisie podatki.gov.pl -  aby przekazać 1% podatku Fundacji Czerwone Noski Klown w Szpitalu wpisz w odpowiedniej rubryce nasz numer KRS 0000 428 469

 

 

  lub

·         Skorzystaj z bezpiecznego programu PITax.pl, który ma domyślnie wpisany KRS naszej fundacji. Deklaracje podatkową można wypełnić on line i wysłać elektronicznie bezpośrednio do Ministerstwa Finansów poprzez bezpieczną szyfrowaną przeglądarkę lub pobrać program na dysk własnego komputera i wydrukować rozliczenie samemu.

 

Nawet najmniejsza kwota może ma znaczenie i może pomóc. Dziękujemy!  

Śmiech jest najlepszym lekarstwem. Dzielmy się nim wspólnie.

Na co przeznaczymy 1%?

·         Regularną terapię śmiechem w szpitalach pediatrycznych w Warszawie, Łodzi, Krakowie, Poznaniu, Katowicach oraz we Wrocławiu. Na oddziałach pediatrii, diabetologii, rehabilitacji, chirurgii, kardiologii, okulistyki, onkologii; na oddziałach ratunkowych i przeszczepowych oraz w Klinice Budzik działającej przy warszawskim Centrum Zdrowia Dziecka. Fundacja rocznie odwiedza 15 tysięcy dzieci w szpitalach. Dążymy do tego by klowni Czerwonych Noksów byli regularnie obecni w szpitalach pediatrycznych w całej Polsce.

 

·         Regularną terapię śmiechem skierowaną do osób starszych przebywających na oddziałach geriatrycznych. W czerwcu 2018 roku Fundacja rozpoczęła program „Uśmiech nie zna wieku” w Szpitalu Wolskim w Warszawie. Pacjenci na co dzień cierpiący z powodu ograniczonej mobilności, percepcji i zdolności komunikowania się przeżywają chwile radości i optymizmu oraz dostają odwagę do akceptacji własnych słabości.

 

·         Cykl tygodniowych warsztatów teatralno-cyrkowo-muzycznych pt.: „Supersprawni” dla pacjentów oddziału rehabilitacji i neurologii Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie oraz Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie,  które kończy pokaz spektaklu w wykonaniu małych pacjentów. W projekcie uczestniczyć może każdy chętny, bez względu na rodzaj niepełnosprawności.

 

·         Pogotowie Uśmiechu, czyli program, w którym klowni z Czerwonych Nosków towarzyszą pacjentom i ich rodzinom w chwilach szczególnego napięcia i stresu w szpitalu: przed planowanym zabiegiem operacyjnym, badaniem rezonansem magnetycznym, badaniem USG, badaniami w znieczuleniu ogólnym.

Jak mogę pomóc?

Polub nas!

 
 
Uśmiech pomaga chorym dzieciom!

CZERWONE NOSKI (Poland) > Możesz pomóc > Podaruj 1% podatku > 

Partner:

RED NOSES Clowndoctors International

Jak możesz pomóc?

Nr konta dla darczyńców

Bank Pekao SA:
89 1240 6292 1111 0010 5270 8472
25 1240 6003 1111 0010 7057 0983