Dzięki Tobie na twarzach dzieci przebywających w szpitalach, będzie mógł gościć uśmiech.

Prosimy o Twój 1% - to takie proste i nic nie kosztuje! A każda, nawet najmniejsza kwota ma znaczenie i przyniesie radość małym pacjentom. Twój 1% ma moc!  

 

Dziękujemy w imieniu wszystkich chorych dzieci, które regularnie odwiedzamy w szpitalach. 

 

 

 

Jak przekazać 1% podatku?

·         Sprawdź swój PIT online w serwisie podatki.gov.pl

Aby przekazać 1% podatku Fundacji Czerwone Noski Klown w Szpitalu wpisz w odpowiedniej rubryce nasz numer KRS 0000 428 469 >> https://www.podatki.gov.pl/pit/twoj-e-pit/

 Dokładną instrukcję jak przekazać 1% podatku w usłudze Twój e-PIT  znajdziesz na

 https://www.podatki.gov.pl/pit/twoj-e-pit/jak-przekazac-1-podatku-w-usludze-twoj-e-pit/

 

·         Skorzystaj z bezpiecznego programu PITax.pl, który ma domyślnie wpisany KRS naszej fundacji. Deklaracje podatkową można wypełnić on line i wysłać elektronicznie bezpośrednio do Ministerstwa Finansów poprzez bezpieczną szyfrowaną przeglądarkę lub pobrać program na dysk własnego komputera i wydrukować rozliczenie samemu.

Darmowy Program PIT dostarcza Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych 
w ramach projektu PITax.pl dla OPP
 
 

Na co przeznaczymy 1%?

· Regularną terapię śmiechem w szpitalach w Warszawie, Łodzi, Krakowie, Poznaniu, Katowicach oraz we Wrocławiu. Pracujemy na oddziałach pediatrii, diabetologii, rehabilitacji, chirurgii, kardiologii, okulistyki, onkologii, na oddziałach ratunkowych i przeszczepowych, bloku operacyjnym oraz w Klinice Budzik działającej przy warszawskim Centrum Zdrowia Dziecka. Nasi klowni rocznie odwiedzają blisko 15 tysięcy dzieci w szpitalach. Dążymy do tego, by Czerwone Noski były regularnie obecne w szpitalach pediatrycznych w całej Polsce - chcemy być integralną częścią systemu opieki zdrowotnej.

· Regularną terapię śmiechem skierowaną do osób starszych przebywających w Domach Pomocy Społecznej. W 2018 roku rozpoczęliśmy pilotażowo program „Uśmiech nie zna wieku”. Początkowo pracowaliśmy w Szpitalu Wolskim w Warszawie, gdzie pacjenci cierpiący z powodu ograniczonej mobilności, percepcji i zdolności komunikowania się otrzymywali chwile radości i optymizmu. Natomiast od 2019 roku realizujemy program w Domach Pomocy Społecznej i odwiedzamy mieszkających tam seniorów, przynosząc im uśmiech, muzykę, humor i odwagę do akceptacji własnych słabości.

 · Cykl warsztatów teatralno-cyrkowo-muzycznych pt.: "Supersprawni" organizowany co roku w dwóch szpitalach. W trakcie realizacji projektu pracujemy z małymi pacjentami oddziału rehabilitacji i neurologii Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie oraz Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie podczas specjalnych zajęć, które kończy pokaz na scenie. W projekcie uczestniczyć może każde chętne dziecko, bez względu na rodzaj niepełnosprawności. W 2020 roku planujemy zorganizować warsztaty w trzech placówkach.

· Pogotowie Uśmiechu, czyli program, w którym klowni z Czerwonych Nosków towarzyszą pacjentom i ich rodzinom w chwilach szczególnego stresu w szpitalu: przed planowanym zabiegiem operacyjnym, badaniem rezonansem magnetycznym, badaniem USG, badaniami w znieczuleniu ogólnym. Pogotowie Uśmiechu realizujemy w Centrum Zdrowia Dziecka, Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. J. Gromkowskiego we Wrocławiu oraz Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym w Krakowie.

 · Materiały terapeutyczne, rekwizyty wykorzystywane w trakcie wizyt oraz szkolenia.

Jak mogę pomóc?

E-WIZYTY

ZAPISZ SIĘ!

Polub nas!

 
 
Uśmiech pomaga chorym dzieciom!

CZERWONE NOSKI (Poland) > Możesz pomóc > Podaruj 1% podatku > 

Partner:

RED NOSES Clowndoctors International

Jak możesz pomóc?

Nr konta dla darczyńców

Bank Pekao SA:
89 1240 6292 1111 0010 5270 8472
25 1240 6003 1111 0010 7057 0983

Numery kont w listach