Rozliczenie za 2016

 

Jak przekazać 1 procent podatku?

 

Polecamy sprawdzony program e-pity, który ma domyślnie wpisany KRS naszej fundacji. Deklaracje podatkową przygotowaną w programie można wysłać elektronicznie bezpośrednio do Ministerstwa Finansów lub zapisać na swoim dysku, wydrukować i wysłać w formie papierowej. 

Informujemy, że program nie umożliwia swobodnego wyboru organizacji pożytku publicznego i przekazania 1% podatku dochodowego od osób fizycznych podmiotowi innemu, niż Fundacja Czerwone Noski Klown w Szpitalu.

Dlaczego e-pity?

- sam sugeruje, jaki formularz wybrać (PIT 36, PIT 37 lub inne), oraz podpowie jakich dokumentów będziesz potrzebować, aby sprawnie wypełnić deklarację.

- umożliwia wysłanie PIT-a przez Internet do systemu e-deklaracje.gov.pl Ministerstwa Finansów lub wydrukowanie go w sposób tradycyjny. Przed wysyłką program weryfikuje poprawność wprowadzonych danych. Umożliwia także śledzenie komunikacji z serwerami Ministerstwa Finansów aż do automatycznego odbioru UPO na konto e-mail.

- jest bezpieczny - żadne dane osobowe nie są zapisywane na serwerze. Internetowa transmisja danych jest szyfrowana i bezpieczna jak w banku, co gwarantuje 128 bitowy klucz protokołu SSL renomowanej firmy GeoTrust. Bezpieczeństwo programu e-pity potwierdził także lider programów antywirusowych – firma Avast.

- działa we wszystkich najpopularniejszych przeglądarkach internetowych (Internet Explorer, Firefox, Safari, Opera, Chrome). 

- został uhonorowany certyfikatem „Najlepsze w Polsce”, a jego poprawność oraz zgodność z obowiązującymi przepisami potwierdziło Biuro Usług Informatycznych Stowarzyszenia Księgowych w Polsce (najstarsza - ponad 100 lat tradycji - i największa polska organizacja skupiająca księgowych)

 

Jak mogę pomóc?

Polub nas!

 
 
Uśmiech pomaga chorym dzieciom!

CZERWONE NOSKI (Poland) > Możesz pomóc > Podaruj 1% podatku > 

Partner:

RED NOSES Clowndoctors International

Jak możesz pomóc?

Nr konta dla darczyńców

Bank Pekao SA:
89 1240 6292 1111 0010 5270 8472
25 1240 6003 1111 0010 7057 0983