Wpłać darowiznę

Dzięki Państwa pomocy Czerwone Noski będą mogły regularnie nieść pomoc i radość potrzebującym.

Wpłać darowiznę na konto

Możesz również wpłacić darowiznę bezpośrednio na konto Fundacji w Banku Pekao SA

nr konta:
89 1240 6292 1111 0010 5270 8472  
   
tytułem: "Darowizna na cele statutowe"

 

Druk wpłaty

Przypominamy, że dokonanie wpłaty bezpośrednio na konto Fundacji pozwala na skorzystanie z „ulgi za darowizny” przy rozliczaniu PIT. W tytule przelewu należy wpisać „Darowizna na cele statutowe”. Następnie, podczas rozliczania się z urzędem skarbowym, wystarczy wypełnić odpowiednie rubryki w formularzu PIT-37, PIT-36 lub PIT-28 i dodać załącznik PIT/O. Prosimy zachować dowód wpłaty. 

Darczyńcy, którzy otrzymują od nas korespondencję pocztą znajdą w listach indywidualne numery do wpłat darowizn. Więcej informacji znajduje się TU.

DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ WPŁATĘ!

Razem sprawiamy, że świat staje się lepszy! 
 

Jesteśmy organizacją charytatywną i działamy dzięki wsparciu darczyńców. Od 2012 roku organizujemy pomoc opartą na profesjonalnej i indywidualnej terapii śmiechem. W okresie pandemii odwiedzamy ponad 10 000 dzieci i seniorów rocznie.

Dzięki wizytom Czerwonych Nosków chorzy zapominają o stresie i bólu, który towarzyszy im na co dzień, zyskują wesołe towarzystwo i odmianę od codzienności. Pracujemy z pacjentami bezpośrednio przy ich łóżkach, rozśmieszamy, koimy cierpienie i odwracamy uwagę od nieprzyjemnych procedur medycznych.