Wpłać darowiznę

Przekazując darowiznę sprawiasz, że do dziecka, które przebywa w szpitalu i mierzy się z napięciem, strachem czy czasem wręcz traumą, przychodzą z pomocą nasi klowni medyczni. I wiemy, że robią to skutecznie.

Na czym polega pomoc klowna medycznego?

Wykorzystując sztukę klownady, improwizację, muzykę pomagamy dzieciom zmniejszyć stres wywołany pobytem w szpitalu. A śmiech, który u nich wywołujemy wspomaga ich proces zdrowienia. Potwierdzają to liczne badania naukowe.

Wpłać darowiznę na konto

Możesz również wpłacić darowiznę bezpośrednio na konto Fundacji w Banku Pekao SA

nr konta:
89 1240 6292 1111 0010 5270 8472  
   
tytułem: "Darowizna na cele statutowe"

 

Druk wpłaty

Przypominamy, że dokonanie wpłaty bezpośrednio na konto Fundacji pozwala na skorzystanie z „ulgi za darowizny” przy rozliczaniu PIT. W tytule przelewu należy wpisać „Darowizna na cele statutowe”. Następnie, podczas rozliczania się z urzędem skarbowym, wystarczy wypełnić odpowiednie rubryki w formularzu PIT-37, PIT-36 lub PIT-28 i dodać załącznik PIT/O. Prosimy zachować dowód wpłaty. 

DZIĘKUJEMY ZA KAŻDĄ WPŁATĘ!

Razem sprawiamy, że świat staje się lepszy! 
 

Jesteśmy organizacją charytatywną i działamy dzięki wsparciu darczyńców. Od 2012 roku organizujemy pomoc opartą na profesjonalnej i indywidualnej terapii śmiechem. W tym roku nasze wsparcie otrzymało już około 13 000 dzieci.

Dzięki wizytom Czerwonych Nosków chorzy zapominają o stresie i bólu, który towarzyszy im na co dzień, zyskują wesołe towarzystwo i odmianę od codzienności. Pracujemy z pacjentami bezpośrednio przy ich łóżkach, rozśmieszamy, koimy cierpienie i odwracamy uwagę od nieprzyjemnych procedur medycznych. 

abaton-monitoring