16.grudnia 2025
Wspomnienia ze szpitala
Otwierają się drzwi szpitalnej windy. - Ojej! Jak się cieszę że Was spotykamy. Syn ze szpitala pamięta tylko Czerwone Noski - mówi mama około 10-letniego chłopca. Stoją razem w windzie i uśmiechają się do nas. - A to było w zeszłym tygodniu, czy może w zeszłym roku? - pytam. - Nie, ja miałem wtedy 3 lata - odpowiada chłopiec.
- Dr Eugenia Pluj