Czerwone Noski kontynuują współpracę z Tauron Polska Energia S.A.

14.lipca 2023

Fundacja Czerwone Noski w zeszłym roku otrzymała wsparcie finansowe od Tauron Polska Energia S.A. W tym roku firma energetyczna po raz kolejny postanowiła wesprzeć nasze działania. Za sprawą współpracy Czerwone Noski mogą odwiedzać małych pacjentów na oddziałach Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Krakowie, Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach i Zespołu Szpitali Miejskich w Chorzowie i na bloku operacyjnym USD w Krakowie. Wszędzie tam zaniesiemy radość i prowadzić będziemy profesjonalną terapię humorem.

Co więcej, partnerstwo z Tauron Polska Energia S.A. pozwoli nam przygotować się do wizyt w hospicjach dziecięcych w całym kraju. Łącznie odbędziemy 12 pilotażowych spotkań: 4 w Krakowie, 4 w Katowicach, 4 we Wrocławiu. Odwiedzimy 12 rodzin z dziećmi, które przebywają w hospicjach domowych. To nowy i nowatorski obszar pracy klownów medycznych Czerwonych Nosków, na który w takich instytucjach i ośrodkach jest ogromne zapotrzebowanie.

Cieszymy się, że także dzieci w hospicjach będą objęte naszą terapię humorem, bez partnerów takich Tauron Polska Energia S.A. nie byłoby to możliwe. Dziękujemy!

abaton-monitoring