Dobre uczynki czynią bohaterów!

15.czerwca 2023

Nikt nie rodzi się bohaterem, ale może się nim stać. Wystarczą do tego małe, ale dobre uczynki - bo wielkości czynu nie ocenia ten, kto pomaga, ale ten, kto pomocy potrzebuje.

Dobre uczynki czynią bohaterów! to akcja charytatywna daibau.pl ludzi, którzy każdego dnia z poświęceniem pracują, aby pomóc ludziom w budowie i renowacji domów i biurowców. Jednak przestrzeń życiowa każdego z nas jest znacznie szersza niż tylko fizyczna przestrzeń. Należą do niej też ludzie wokół nas, szczególnie Ci w potrzebie. Możemy o nich nie myśleć, ale to nie znaczy, że ich nie ma. Wszystkie dzieci mają prawo do śmiechu i zabawy. Zwłaszcza te, które część swojego dzieciństwa spędzają w szpitalu.

Dlatego daibau.pl zaprasza nas wszystkich do połączenia sił i pomocy organizacjom charytatywnym, w tym nam - Fundacja Czerwone Noski. Możecie o tym przeczytać tutaj, a potem wybrać dowolną formę wsparcia na rzecz dzieci, które odwiedzamy w szpitalach od diabetologii, przez chirurgię po najbardziej wymagającą onkologię i hematologię.

Już teraz serdecznie dziękujemy za Wasze wsparcie!

abaton-monitoring