Dołącz do akcji Henkel dla Czerwonych Nosków i jeszcze dziś „Spraw dzieciom frajdę!”

01.września 2020

Dołącz do akcji Henkel dla Czerwonych Nosków i jeszcze dziś „Spraw dzieciom frajdę!”

W dniach 1-12 września w sklepach sieci Carrefour trwa akcja „Spraw dzieciom frajdę!”, przygotowana przez Henkel dla Czerwonych Nosków.Dzięki tej inicjatywie artyści-klowni z czerwonymi noskami zrealizują kolejne wizyty na oddziałach dziecięcych. Do akcji może dołączyć każdy klient, kupując produkty marki Henkel w dowolnym sklepie Carrefour na terenie całej Polski.

We wskazanych dniach klienci sieci Carrefour, którzy wybiorą produkty marek Henkel, w ten prosty sposób udzielą wsparcia dzieciom, przebywającym na oddziałach szpitali w Warszawie i Krakowie. Część dochodu ze sprzedaży środków do prania i czystości (np. Persil, Perwoll, E, Silan, Clin) oraz kosmetyków firmy Henkel (m.in. Syoss, Palette, got2b, Fa, Schauma) umożliwi Fundacji kontynuację programu „Klown w Szpitalu”. Akcja jest kolejnym rezultatem działań firmy Henkel i Carrefour, które wspólnie pomagają najmłodszym już od 6 lat.

– Wsparcie firm, takich jak Henkel i Carrefour umożliwia Fundacji niesienie misji i idei terapii humorem w kolejne miejsca. Dzięki akcji „Spraw dzieciom frajdę” każdy klient, kupując produkty codziennego użytku, może w prosty sposób stać się darczyńcą Fundacji i podarować uśmiech kolejnym małym pacjentom. To ogromnie ważne, ponieważ artyści-klowni odwiedzają rocznie około 15 tysięcy dzieci, przebywających w 12 szpitalach. Aby ich wizyty i działania mogły być regularne, potrzebujemy odpowiednich środków. Cieszymy się, że dzięki takiej inicjatywie, klienci, którzy wybierają produkty marki Henkel, przy okazji mogą poznać Czerwone Noski i wspomóc nasze działania – podkreśla Marcin Dudek, dyrektor Fundacji Czerwone Noski Klown w Szpitalu.

Każdy zakupiony w ramach akcji produkt marek Henkel to ogromne wsparcie dla działań Fundacji. Zachęcamy do dołączenia i jednocześnie dziękujemy za każde udzielone wsparcie!

abaton-monitoring