Runmaggedon dla Czerwonych Nosków

03.czerwca 2019

Runmaggedon dla Czerwonych Nosków

Runmaggedon to najbardziej ekstremalny bieg z przeszkodami w Polsce, a jego uczestnicy pomaganie mają we krwi! Teraz mogą też pomagać Czerwonym Noskom!

 Jak? Wystarczy zebrać ekipę i wskazać Czerwone Noski, jako fundację, dla której pobiegniecie! Organizator przekaże nam 20% z wpłaconej przez drużynę kwoty netto.

Każdy powinien mieć równe szanse na uśmiech – daj go innym swoją dobrą zabawą!

Wyjątkowość Runmaggedonu polega przede wszystkim na licznych przeszkodach ustawionych na trasie biegu. Pokonanie wielu z nich wymusza na uczestnikach współpracę, dzięki której możliwe staje się dotarcie do mety. Wszystko to sprawia, że uczestnicy Runmageddonu nie tylko biegają – na poszczególnych etapach trasy są oni zmuszeni do przeskakiwania przez dziury, czołgania się w błocie, wspinania się po linie, wdrapywania się po ścianach czy chociażby przedzierania się przez dym. Tego typu przeszkody sprawiają, że bieg jest jedyny w swoim rodzaju – co oczywiście przekłada się na jego wciąż rosnącą popularność.

Runmageddon organizowany jest praktycznie przez cały rok. Poza biegami letnimi, przygotowywane są bowiem również wydarzenia zimowe, które charakteryzują się jeszcze większym stopniem trudności. Wziąć udział można również w Runmageddonach nocnych.

 

abaton-monitoring