Twoja firma chce pomagać?

29.listopada 2021

Czerwone Noski od niemal dziesięciu lat pomagają małym pacjentom w polskich szpitalach. Działalność klownów medycznych zależy jednak od wsparcia darczyńców, w tym biznesu. Bez tego wsparcia terapia humorem na szpitalnych oddziałach nie byłaby możliwa. Jeśli więc twoja firma szuka sposobu na pomoc charytatywną skierowaną do dzieci, zapraszamy do współpracy. Umiemy sprawić, by ta pomoc była skuteczna.

Firma Henkel zdecydowała się przekazać Czerwonym Noskom część dochodów ze sprzedaży wybranych produktów swoich marek – kosmetyków i środków czystości. Z kolei wsparcie od Milki wiązało się z organizacją loterii. Czerwone Noski były w niej jedną z organizacji charytatywnych, którym chcieli pomóc klienci producenta czekolady. W 2019 roku firmy pobiegły w ekstremalnym biegu Runmageddon Charity. Organizator wydarzenia przekazał nam 20 procent z wpłaconych przez drużyny kwot właśnie Czerwonym Noskom. Natomiast centrum handlowe Factory Kraków po prostu zorganizowało zbiórkę do puszki na rzecz naszej organizacji.

To tylko kilka z przykładów współpracy Fundacji Czerwone Noski Klown w Szpitalu z biznesem.

- Jako organizacja z wieloletnim stażem wiemy jak dostosować się do potrzeb firm, przecież każda marka wymaga osobnego podejścia. Wspólnie rozważamy sposób promocji działań w mediach. A ponieważ jesteśmy fundacją zajmującą się terapią humorem, każdy nasz sojusznik może liczyć na radosną i kreatywną współpracę – mówi Marcin Dudek, dyrektor Fundacji Czerwone Noski Klown w Szpitalu.

Czerwone Noski pomagają w organizacji wolontariatu pracowniczego, chętnie współpracują też z biznesem lokalnym. Fundacja jest otwarta na działania długofalowe i na sojusz przy krótszych projektach, warto też pamiętać, że Czerwone Noski pomagają też seniorom, którzy mieszkają na stałe w domach pomocy społecznej i w Klinice Budzik, z dziećmi, które po ciężkich urazach zapadły w śpiączkę. Nasi klowni zapewniają regularną terapię śmiechem rocznie 16 tysiącom dzieci w Polsce.

Opcji współpracy z Czerwonymi Noskami jest naprawdę nieskończenie wiele. Najważniejsze i tak pozostaje jedno: wymierna pomoc, którą niesiemy.

Zachęcamy do kontaktu:

Tel. 22 614 02 99
E-mail: info@czerwonenoski.pl

abaton-monitoring