Czerwone Noski pracują w czasie pandemii

Wizyty Nosków w CZD zostały wznowione

10.sierpnia 2020

Wróciliśmy do Centrum Zdrowia Dziecka

Po długiej nieobecności spowodowanej epidemią COVID-19, wróciliśmy do Centrum Zdrowia Dziecka. Oczywiście wszystko odbyło się z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa! 

Podczas pierwszej po przerwie wizyty uśmiechnięci pod maską doktorzy Hilary Gips i Alojzy Dowidzenia przypominali wszystkim dzieciom i opiekunom, że noszenie maseczek to piękny wyraz naszej troski i odpowiedzialności za siebie i innych. Przy okazji wizyty stworzyli nawet szybko wpadającą w ucho piosenkę > Sprawdźcie tu  A już podczas kolejnych odwiedzin Czerwonych Nosków w szpitalu powstał kolejny utwór.  Posłuchajcie o tym, co wspólnego mają… pieski i maseczki - piosenka w wykonaniu Dr Walentyna Apsik i Dr Roberto!

Te długo przez nas wyczekiwane wizyty pokazały jak ważne dla chorych dzieci są spotkania z Czerwonymi Noskami. Były wspaniałym początkiem powrotu do regularnych odwiedzin w CZD! Cieszymy się ogromnie, że znów możemy pojawiać się wśród pacjentów i personelu – oczywiście z zachowaniem dystansu do innych i do…nas samych oraz naszego poczucia humoru :)

 

abaton-monitoring