Mniej trosk

Mamy nosa do rozweselania

Miesięcznie
Jednorazowo

to pokrzepiająca wizyta klownów medycznych u małego pacjenta w Klinice Budzik

dzięki wizycie klownów medycznych 3 dzieci na oddziale kardiologii zostanie obdarowana uśmiechem

to 3 dziecięcych pacjentów rozweselonych przez klownów medycznych

2 klownów medycznych przyniesienie uśmiech i radość 4 dzieci na oddziale onkologii

to godzina wspierającego dyżuru klowna medycznego w programie Pogotowie Uśmiechu na bloku operacyjnym

"Ja ci śpiewam, a Ty śpisz" - w czasie godzinnej wizyty klowni medyczni zagrają dzieciom w śpiączce ich ulubione melodie

Dzieci w szpitalu potrzebują uśmiechu.

Ferie zimowe to dla dzieci wyjątkowy i wyczekiwany czas. Tym bardziej smutny, kiedy z powodu choroby muszą spędzić go w szpitalu. 

Wiemy, że uśmiech leczy, uśmierza ból i przynosi ulgę w cierpieniu. Nasi klowni medyczni pojawiają się przy łóżkach małych pacjentów również w ferie i realizują profesjonalne programy terapii przez sztukę.
 

Uśmiech. To działa.

Robimy wszystko, aby dzięki wspólnym zabawom i kreowanym razem historiom dzieci przebywające w szpitalu podczas ferii zapomniały o smutkach i troskach. 

Kolorowe ubrania i czapki, a także przeróżne dodatki w oka mgnieniu zamieniamy w zimowe atrybuty. Rozmawiamy z dziećmi o ich marzeniach, wspólnie dzięki wyobraźni zamieniamy szpitalną salę w stok narciarki  lub  śpiewamy kojące piosenki. Odkrywamy przed dziećmi i ich rodzicami magiczną moc uśmiechu.
 

Sprawmy wspólnie, aby czas ferii nie był smutny.

Dni w szpitalu mijają wolno, chwile się dłużą. Dla dziecka, które ze względu na swój zły stan zdrowia musi spędzać ferie w szpitalu, świat wydaje się niesprawiedliwy. Zamknięcie w czterech ścianach szpitalnego pokoju powoduje, że czują się pokrzywdzone.<o:p></o:p>

Czas ferii zimowych nie powinien być czasem rozłąki, tęsknoty i bólu. Niestety, dla małych pacjentów takim właśnie jest. Dzięki Twojemu wsparciu ferie dzieci w szpitalu nie będą smutne. Wizyta klowna medycznego sprawi, że znikną dziecięce troski, a na twarzy pojawi się uśmiech.  
 

abaton-monitoring