Runmageddon Charity

Runmageddon Charity

Jak zamienić zwykłe integracyjne wyjście w niesamowitą przygodę i wyzwanie, połączone ze szczytnym celem? Na swoim przykładzie pokazały to firmy, które pobiegły dla naszej Fundacji w Runmageddon Charity!

Runmageddon to najbardziej ekstremalny bieg z przeszkodami w Polsce, a jego uczestnicy pomaganie mają we krwi!

W ubiegłym roku Runmageddon uruchomił nowy projekt dedykowany firmom – Runmageddon Charity był połączeniem sportowej rywalizacji z tym, co najważniejsze – z charytatywnym celem.

W 2019 roku wybrane firmy pobiegły w tym ekstremalnym biegu dla naszej Fundacji!
Organizator wydarzenia przekazał nam 20% z wpłaconych przez drużyny kwot netto.
Dzięki środkom zebranym przez biegaczy mogliśmy zrealizować kolejne wizyty artystów-klownów w szpitalach na oddziałach dla dzieci.

Firma Vinderen wyszła z inicjatywą wsparcia Fundacji Czerwone Noski podczas Runmageddonu. Było to dla nas niezwykle cenne doświadczenie, które stało się jednocześnie pierwszą iskierką do rozwoju współpracy z Runmaggedonem. Zostaliśmy zarekomendowani innym firmom, które mogły zdecydować się na wspieranie naszej Fundacji podczas kolejnych edycji imprezy.
Marcin Dudek, Dyrektor Fundacji Czerwone Noski Klown w Szpitalu

Zdecydowaliśmy się wziąć udział w Runmageddon Charity i pobiec dla Fundacji Czerwone Noski Klown w Szpitalu, ponieważ aspekt działalności charytatywnej jest dla nas bardzo ważny. Jeśli organizujemy akcje integracyjne dla pracowników, to w 99% są one połączone właśnie z dobroczynnością. Sportowe wyzwanie w duecie z celem charytatywnym sprawdza się w tym przypadku najlepiej.
Marcelina Compel, Internal Communication & PR Specialist w firmie Efigence

To właśnie między innymi dzięki takim inicjatywom, Fundacja może prowadzić regularną i profesjonalną terapię śmiechem w odwiedzanych szpitalach. Dziękujemy!

Podarujcie kolejne uśmiechy – każdy sposób jest dobry!

Pobiegli dla nas

abaton-monitoring